Varisept to niedawno wprowadzony na rynek suplement, który może pomóc w osiągnięciu korzystnego, wielostronnego efektu na funkcje skóry. Jest polecany dla osób cierpiących na żylaki.
Varisept – recenzja kapsułek na żylaki nóg
Formuła wewnętrzna jest naturalna, dzięki czemu można ją dostosować do różnych typów skóry kobiet i mężczyzn, a także stosować równolegle z zabiegami ukierunkowanymi na stany patologiczne. Jest bogata w witaminy i sole mineralne oraz ekstrakty, które głęboko nawilżają skórę właściwą.
Jak działają kapsułki? Gdzie można kupić Varisept i jaka jest aktualna oferta startowa? W tym artykule znajdziesz opinie i recenzje kupujących, zalety i wszelkie osobliwości produktu!
Varisept – co to jest i jak działa?
Varisept może okazać się potencjalnym sprzymierzeńcem w zapewnieniu dobrego stanu skóry i funkcji nóg w różnych sytuacjach. Suplement ma naturalną formułę wzbogaconą witaminami, minerałami i ekstraktami. Można go stosować w przypadku leczenia medycznego w walce z żylakami, które mogą doskwierać zarówno kobietom, jak i mężczyznom.
Każde opakowanie zawiera tubkę koncentratu o pojemności 80 ml, jest doskonale poręczny w podróży i ma kieszonkowy rozmiar.
Varisept pomaga osiągnąć możliwe korzyści już przy pierwszym zastosowaniu, a także w perspektywie średnio- i długoterminowej. Jego ukierunkowane zastosowanie, w połączeniu ze zrównoważonym stylem życia i regularną dietą, może wspomóc dobre funkcjonowanie skóry, nawilżenie skóry właściwej i tkanek, odżywienie, poczucie świeżości w przypadku zmęczonych i opuchniętych nóg oraz utrzymanie prawidłowego krążenia krwi i żył.
Varisept – jakie są zalety i efekty stosowania suplementu?
Varisept może pomóc w osiągnięciu efektu zmiękczającego, łagodzącego i odświeżającego już od pierwszego użycia.
Oto niektóre z korzyści stosowania kapsułek:
- zmniejsza widoczność żylaków
- poprawia przepływ krwi
- wygładza skórę nóg
- zapobiega powstawaniu zakrzepów
- wzmacnia tkanki żylne
Varisept – jaki jest skład i formuła kapsułek?
Wewnętrzny skład Varisept można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania lub na odwrocie opakowania. Nie zawiera on żadnych substancji toksycznych ani szkodliwych dla dobrego samopoczucia skóry i ciała. Wewnątrz składu panuje synergia powstała w wyniku połączenia naturalnych ekstraktów.
- Trokserutyna (pomaga zachować dobre samopoczucie i wzmocnić tkanki, funkcje żylne i naczynia włosowate);
- Rumianek, mentol i pokrzywa (ten związek pomaga zapewnić działanie odświeżające, nawilżające i zmiękczające).
- Ekstrakt z kasztanowca i liści brzozy (o możliwym działaniu tonizującym, mogą wspomagać regularne krążenie, procesy mikrokrążenia i funkcje żylne);
- Ekstrakt z ginko biloba, kofeina i miód (mogą wspomagać zdrowe krążenie krwi, funkcje skóry i odżywianie tkanek).
Varisept – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?
Varisept nie stanowi szczególnego zagrożenia, ponieważ zawiera naturalną formułę wewnętrzną odpowiednią dla wszystkich rodzajów skóry. Kapsułki nie powodują skutków ubocznych ani działań niepożądanych.
Suplement nie jest zalecany w przypadku uczulenia na jeden lub więcej składników wewnętrznych. Nie należy go stosować na rany i blizny, które wciąż się goją.
Varisept – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja
Varisept jest bardzo łatwy w użyciu. Powinno się go stosować 2 razy dziennie o stałych porach. Aby ułatwić wchłanianie, zaleca się przyjmowanie go razem z posiłkami i popijanie dużą szklanką wody.
Szczegółowe dawkowanie, które należy stosować, jest podane w specjalnej ulotce.
Varisept – opinie i recenzje kupujących
„Varisept to naprawdę suplement o lekkim i delikatnym składzie, nawet dla mnie, która cierpię na wrażliwy żołądek. Suplement pomaga mi odnaleźć świeżość, kiedy czuję, że moje nogi są ciężkie i zmęczone.
„Używam Varisept jako dodatku do leczenia żylaków i muszę przyznać, że dzięki niemu czuję, że moje nogi są mniej ciężkie.
„Varisept przekonał mnie do siebie już po pierwszym użyciu. Doskonale nadaje się do zachowania dobrego stanu skóry nóg!”.
Varisept – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo
Varisept można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta, gdzie można dowiedzieć się więcej o jego specjalnych właściwościach i uzyskać 50% zniżki od ceny katalogowej. Jest to jedyne bezpieczne miejsce zakupu.
Nie zaleca się kupowania go przez portale alternatywne takie jak Amazon, Allegro ani Ceneo. Na takich serwisach często można natknąć się na podróbki. Apteki również nie prowadzą dystrybucji tego produktu.
Żylaki – czym są i jak powstają?
Żylaki to trwale obrzęknięte żyły, które w widoczny sposób wystają ze skóry.
Problem, który prowadzi do ich powstawania, występuje na poziomie krążenia. Kiedy krew, po przepłynięciu przez kończyny dolne, musi wrócić do serca, jest zmuszona do poruszania się w kierunku przeciwnym do siły grawitacji.
Jeśli krążenie nie działa prawidłowo z powodu nieprawidłowego funkcjonowania zastawek żylnych lub nieelastycznych naczyń krwionośnych, krew ma duże trudności z powrotem do góry i ma tendencję do gromadzenia się i zastoju wewnątrz żyły, która ma tendencję do pęcznienia i pęcznienia, aż wystaje ze skóry: wtedy pojawiają się żylaki.
Dlaczego żylaki powiększają się w czasie ciąży?
W czasie ciąży w organizmie kobiety zachodzi niezwykle wiele zmian, z których część sprzyja powstawaniu żylaków:
- Krążenie krwi zmienia się, aby lepiej dostosować się do nowego, rozwijającego się życia: aby odżywić płód, organizm potrzebuje więcej krwi, która będzie obficie płynąć do macicy i łożyska. Gdy organizm nie jest w stanie prawidłowo pozbyć się całej tej krwi, gromadzi się ona w żyłach.
- Inną przyczyną stagnacji jest wielkość macicy, która gwałtownie zwiększa swoją masę i objętość, oraz zmiana postawy, która pojawia się zwłaszcza po piątym miesiącu. Oba te czynniki powodują ucisk niektórych naczyń krwionośnych, uniemożliwiając w ten sposób prawidłowe krążenie krwi.
- Wreszcie progesteron, jeden z hormonów aktywnych w czasie ciąży, zmniejsza napięcie ścian naczyń krwionośnych, powodując ich rozszerzenie, a tym samym spowalniając przepływ krwi, co sprzyja zastojom.
Czy styl życia może sprzyjać pojawieniu się żylaków w ciąży?
Jak zawsze, styl życia odgrywa ważną rolę, także w powstawaniu żylaków. Ciało kobiety w ciąży, jak już zauważyliśmy, jest podatne na powstawanie żylaków. Oprócz tych „naturalnych” czynników często występują inne, wynikające ze stylu życia, które mogą nasilać problem, np.
- praca, która zmusza do spędzania dużej ilości czasu w pozycji stojącej lub, odwrotnie, siedzącej;
- zwyczaj mycia się wrzącą wodą, co sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych;
- nadwaga i otyłość;
- nałóg palenia (dowiedz się, jak rzucić palenie).
Ryzyko: czy żylaki w ciąży są niebezpieczne?
Żylaki mogą zarówno powodować szereg niegroźnych, ale bardzo dokuczliwych objawów, jak i stanowić wstęp do znacznie poważniejszych i groźniejszych patologii.
Do niegroźnych objawów należą:
- obrzęk nóg;
- bóle żylakowe;
- uczucie swędzenia i pieczenia w żylakach;
- skurcze nocne.
Ponadto żylaki są nieestetyczne, więc mogą podważać pewność siebie.
Do poważniejszych zagrożeń należą:
- wrzody i krwotoki
- zakrzepowe zapalenie żył, tj. zapalenie żyły;
- zakrzepica żylna, tj. tworzenie się skrzepu krwi, który utrudnia krążenie;
- przewlekła niewydolność żylna.