Kategorie
Zaburzenia erekcji

Pleasure Duo żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Pleasure Duo żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Pleasure Duo to potężny żel intymny dla mężczyzn. Obiecuje poprawić jakość i czas trwania erekcji dla znacznie lepszej i satysfakcjonującej sprawności seksualnej.Niestety, wielu mężczyzn skarży się na problemy z erekcją. Dzięki temu prostemu, ale innowacyjnemu produktowi, wreszcie możliwe jest rozwiązanie wszelkich ograniczeń w całkowicie naturalny sposób i bez użycia leków lub innych inwazyjnych i niebezpiecznych metod.

Oczywiście Pleasure Duo, nie jest to jedyny produkt w branży, który obiecuje to wszystko. W wielu przypadkach jest to oszustwo więc czy Pleasure Duo naprawdę działa? Jakie są jego główne cechy techniczne? Co sądzą mężczyźni, którzy go przetestowali? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym przeglądzie, opierając się również na niektórych opiniach pozostawionych przez czołowych ekspertów.

Pleasure Duo – co to jest i jak działa?

Pleasure Duo - co to jest i jak działa?

Pleasure Duo to nowy żel intymny, który naprawi twoje problemy seksualne. Zwiększa rozmiar penis poprzez polepszenie przepływu krwi do członka. Chwali się obecnością wszystkich naturalnych składników, które czynią go odpowiednim dla wszystkich dorosłych i bez konieczności recepty.

W porównaniu z początkowymi pogłoskami, pojawił się on na krajowym rynku nieco później niż zakładano, ale było to spowodowane licznymi przeprowadzonymi testami laboratoryjnymi, które uczyniły ten żel całkowicie bezpiecznym i niezawodnym.

Jedną z głównych zalet jest to, że jest tak łatwy do zastosowania na penisa. Wystarczy nakładać żel i masować przez kilka minut. Jeśli jest to wykonywane regularnie, może zwiększyć rozmiar penisa nawet o siedem centymetrów długości i dwa centymetry szerokości. Również gwarantuje szybsze, dłuższe i mocniejsze erekcje.

Pleasure Duo – jakie są zalety i efekty stosowania?

 • dłuższa i twardsza erekcja dzięki zwiększonemu przepływu krwi do członka
 • lepsze nawilżenie, dzięki naturalnej formule
 • powiększone libido, dzięki zawartości testosteronu
 • więcej siły i energii

Pleasure Duo – jaki jest skład żelu?

Pleasure Duo - jaki jest skład żelu?

Formuła zawarta w żelu jest w 100% naturalna i składa się z następujących składników:

 • Ekstrakt z aloesu oferuje doskonałe działanie przeciwutleniające. Zachowuje ogólny stan zdrowia penisa, chroniąc go przed infekcjami i/lub stanami zapalnymi.
 • Acmella odgrywa bardzo ważną rolę w poprawie krążenia krwi i rozszerzenia naczyń krwionośnych, aby umożliwić bardziej potężne i długotrwałe erekcje.
 • Ekstrakt z cytryny sprawia, że żel ma przyjemny zapach i dodatkowo wzmacnia opisane wyżej działanie aloesu;
 • Olejek z mięty pieprzowej i olejek ylang-ylang mają bezpośredni wpływ na zwiększenie pożądania seksualnego. Jednocześnie umożliwiają odbycie dłuższego stosunku, ułatwiając tym samym osiągnięcie orgazmu;
 • gliceryna: jest to związek organiczny dobrze znany w świecie farmaceutycznym dzięki swoim właściwościom fizycznym i chemicznym. W rzeczywistości, jego obecność zapewnia większe nawilżenie skóry penisa i prowadzi działanie smarujące bez pozostawiania jakiegokolwiek rodzaju pozostałości na całej powierzchni.

Pleasure Duo – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Dzięki obecności naturalnych składników nie ma żadnych działań niepożądanych ani przeciwwskazań.

Produkt może być stosowany przez każdego dorosłego mężczyznę poszukującego poprawy wielkości i siły erekcji bez ryzyka dla jego zdrowia.

Pleasure Duo – jak używać? Stosowanie i instrukcja

Pleasure Duo - jak używać? Stosowanie i instrukcja

Zgodnie z zaleceniami samego producenta, zaleca się rozprowadzanie niewielkiej ilości żelu na penisie maksymalnie dwa razy dziennie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do czasu trwania leczenia, zawsze możesz polegać na fachowej poradzie lekarza. Będzie w stanie udzielić szczegółowych odpowiedzi w zależności od wieku klienta i obecności innych wcześniejszych patologii.

Zalecamy stosowanie niewielkiej ilości żelu dwa razy dziennie (np. rano i wieczorem) przez łączny czas leczenia około trzydziestu dni.

W razie jakichkolwiek wątpliwości można zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, która szczegółowo wyjaśnia wszystkie wskazówki, których należy przestrzegać podczas stosowania żelu.

Pleasure Duo – opinie i recenzje z forum

Kupiłem opakowanie Pleasure Duo korzystając z oferty promocyjnej. Prawdę mówiąc muszę przyznać, że od razu byłem zadowolony zarówno z szybkości dostawy (tylko 48 godzin), jak i z jakości żelu. Bardzo przyjemny zapach, który nie pozostawia (myślę, że dzięki obecności ekstraktu z cytryny) grudek na skórze. Już po kilku tygodniach zauważyłem przyjemną poprawę w erekcji i długości!

Jeśli czujesz się niezadowolony z rozmiaru swojego penisa, ten żel jest naprawdę wszystkim, czego potrzebujesz. Ja również miałem na początku wiele wątpliwości. Już po pierwszych użyciach zauważyłem ogólną poprawę w wielkości, a zwłaszcza w jakości erekcji. Moja partnerka i ja znaleźliśmy w końcu bardzo dobrą harmonię intymną. Dłuższy czas trwania stosunku bardzo pomaga w osiągnięciu orgazmu. Pochwała należy się również obsłudze klienta, zawsze profesjonalna i szybko odpowiadająca na pytania.

Pleasure Duo – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Pleasure Duo - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Pleasure Duo to żel intymny sprzedawany wyłącznie w internecie bezpośrednio na oficjalnej stronie. Nie jest dostępny w normalnych aptekach lub sklepach cyfrowych, takich jak Amazon czy Allegro.

Dzięki ograniczonej ofercie czasowej, można wziąć do domu 50 ml opakowanie za połowę ceny. Wysyłka jest całkowicie bezpłatna, nie są wymagane żadne dodatkowe koszty, a maksymalna prywatność jest gwarantowana w celu zachowania anonimowości klientów. Płatność dokonywana jest przy odbiorze za pobraniem.

Ponadto każdy klient ma dostęp do całodobowej obsługi klienta w każdym dniu tygodnia, dzięki czemu wszelkie wątpliwości i problemy mogą być rozwiązane szybko i bezpłatnie.Co to jest zaburzenie erekcji?

Problemy z erekcją (impotencja) są bardzo powszechne. Około 1 na 10 mężczyzn doświadcza problemu związanego z ich życiem seksualnym, takiego jak zaburzenia erekcji (ED) lub przedwczesny wytrysk. Większość mężczyzn będzie doświadczać ED w pewnym okresie swojego życia. ED staje się coraz bardziej powszechne wraz z wiekiem, zwłaszcza u osób powyżej 40 roku życia, i może być również spowodowane lub pogorszone przez szereg czynników związanych ze stylem życia i zdrowiem.

Zaburzenia erekcji (ED), znany również jako impotencja, jest, gdy człowiek nie uda się uzyskać lub utrzymać erekcji, aby umożliwić satysfakcjonującą wydajność seksualną.

Jeśli masz którykolwiek z poniższych objawów, możesz mieć zaburzenia erekcji:

 • Problemy z uzyskaniem erekcji
 • Trudności z utrzymaniem erekcji
 • Zmniejszone zainteresowanie aktywnością seksualną

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Zaburzenia erekcji to złożona przypadłość, która jest związana z wieloma różnymi stanami zdrowia. Mogą być spowodowane przez stres, zmęczenie, niepokój, picie zbyt dużej ilości alkoholu lub jako efekt uboczny leków i może to być problem tymczasowy. Pleasure Duo pomoże zwalczyć przyczyny zaburzeń erekcji.

Jeśli zdarza się to regularnie, wówczas może to być spowodowane problemami fizycznymi lub psychologicznymi. Warunki związane z zaburzeniami erekcji obejmują:

 • Zwężenie naczyń krwionośnych w penisie
 • Uszkodzenie naczyń krwionośnych lub nerwów
 • Wysokie ciśnienie krwi lub wysoki poziom cholesterolu
 • Problemy związane z hormonami, takie jak niski poziom testosteronu

Jak leczy się zaburzenia erekcji z Pleasure Duo?

Stres i niepokój są często czynnikami przyczyniającymi się do zaburzeń erekcji, więc zacznij od rozważenia wszystkiego w swoim życiu, co może być czynnikiem. Jeśli istnieją problemy psychologiczne, psychoterapeuta specjalizujący się w zdrowiu seksualnym może również być w stanie pomóc.

Aby zapobiegać zaburzeniom erekcji warto stosować żele takie jak Pleasure Duo. Wydłuża erekcję dając szybkie efekty.

Pleasure Duo żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?