Kategorie
Serce

Cardiotons – gdzie kupić kapsułki w najlepszej cenie?

Suplement Cardiotons jest skomponowany z naturalnych składników i ma za zadanie obniżyć ciśnienie krwi w granicach fizjologicznych parametrów. Tym samym przeciwdziałać wszystkim czynnikom ryzyka wynikającym z jego nieprawidłowych wahań.

Cardiotons - gdzie kupić kapsułki w najlepszej cenie? opinie skład dawkowanie skutki uboczne formuła

Nadciśnienie tętnicze jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń w naszym kraju, około 35 procent ludzi musi walczyć z tą sytuacją, która w niektórych przypadkach może prowadzić do dramatycznych konsekwencji, takich jak zawały serca czy udary.

Obecnie na rynku istnieją suplementy, które pomagają utrzymać te dysfunkcje pod kontrolą, łagodząc ryzyko, które z nich wynika. Pod tym względem jednym z najbardziej skutecznych suplementów jest Cardiotons.

Cardiotons – co to jest i jak działa?

Cardiotons - co to jest i jak działa?

Cardiotons to w 100% naturalny suplement, produkowany w kapsułkach. Suplement pomaga utrzymać ciśnienie krwi w granicach, oczyszcza naczynia krwionośne i chroni serce przed ryzykiem powikłań wynikających z dysfunkcji układu krążenia.

Cardiotons został opracowany dla każdego, kto cierpi na nadciśnienie lub inne problemy sercowo-naczyniowe. Przyjmowane regularnie, kapsułki te mają zapobiegać czynnikom ryzyka związanym z tymi chorobami. Celem tych kapsułek jest normalizacja ciśnienia krwi w ramach parametrów fizjologicznych i wspieranie wszystkich funkcji serca. Wszystkie składniki zawarte w tych kapsułkach pełnią określoną funkcję, współpracując ze sobą w celu zapewnienia dobrego samopoczucia i równowagi dla całego układu sercowo-naczyniowego.

Jakie są korzyści z zażywania suplementu Cardiotons?

Regularne przyjmowanie suplementu Cardiotons przynosi znaczące korzyści dla całego organizmu, a w szczególności dla czynności układu sercowo-naczyniowego. Oczywiście zawsze warto połączyć przyjmowanie preparatu z prowadzeniem zdrowego trybu życia i stosowaniem zdrowej diety, jeśli tylko jest to możliwe. Uprawianie sportu i stosowanie niskotłuszczowej diety jest zawsze najlepszym lekarstwem na wszelkie patologie.

Główne korzyści, jakie daje Cardiotons to:

 • Normalizacja ciśnienia krwi, dzięki swoim elementom udaje się obniżyć poziom cholesterolu i zarządzać ciśnieniem krwi w ramach parametrów wskazanych przez naukę.
 • Dobre samopoczucie funkcji sercowo-naczyniowych, są one określone przez czystsze naczynia krwionośne, wzmocnione ściany i w konsekwencji gładsze krążenie.
 • Zarządzanie poziomem cholesterolu, dzięki wielu aktywnym składnikom roślinnym, suplement ten znacząco obniża poziom cholesterolu we krwi.

Oczywiście należy pamiętać, że rezultaty uzyskane dzięki przyjmowaniu tego suplementu są różne w zależności od problemów osoby przyjmującej, jej stylu życia i stanu zdrowia organizmu.

Przeczytaj: Opticor – gdzie kupić krople na nadciśnienie w najlepszej cenie?

Cardiotons – jaki jest skład i formuła?

Cardiotons - jaki jest skład i formuła?

Cardiotons to suplement złożony wyłącznie z naturalnych składników. Wszystkie są pochodzenia roślinnego, każdy z nich ma specyficzne działanie normalizujące ciśnienie krwi. Głównymi składnikami tego suplementu diety są:

 • Karczoch zwyczajny roślina ta dzięki zawartości flawonoidów i proantocyjanidyn sprzyja rozluźnieniu ścian tętnic, poprawiając cały układ sercowo-naczyniowy.
 • Rdest wielokwiatowy ten owoc ze swoimi właściwościami wazoprotekcyjnymi jest idealny do obniżania poziomu ciśnienia krwi. Posiada składniki aktywne, które odgrywają ważną rolę przeciwzapalną i przeciwutleniającą.
 • Miłorząb dwuklapowy nie tylko ma funkcję ochronną na naczynia krwionośne, ale również pomaga normalizować wysoki poziom cholesterolu we krwi.
 • Berberys pospolity naturalny środek na problemy sercowo-naczyniowe, bogate w polifenole i inne antyoksydanty pomagają normalizować ciśnienie krwi.

Oprócz tych głównych składników, w ramach suplementu Cardiotons znajdują się inne witaminy i kwasy. Zostały one naukowo wyważone dla dobrego samopoczucia całego układu sercowo-naczyniowego.

Cardiotons – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Jeśli chodzi o przeciwwskazania, przyjmowanie Cardiotons jest całkowicie pozbawione skutków ubocznych.

Zaleca się jednak konsultację z lekarzem w celu sprawdzenia, czy nie występuje nietolerancja na któryś z aktywnych składników suplementu. Nie należy go stosować w szczególnych warunkach, takich jak ciąża, karmienie piersią lub przyjmowanie innych leków.

Cardiotons – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Cardiotons - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Przyjmowanie kapsułek Cardiotons jest bardzo proste, ogólnie rzecz biorąc wystarczy jedna kapsułka dziennie popita dużą szklanką wody. Jeśli chodzi o dawkowanie, wszystko jest szczegółowo opisane na ulotce wewnątrz opakowania.

Czas trwania leczenia zasadniczo nie powinien przekraczać trzech tygodni, ale w tym przypadku warto skonsultować się z lekarzem, który ma obraz kliniczny choroby.

Cardiotons: opinie i recenzje klientów

O skuteczności suplementu Cardiotons świadczą również liczne pozytywne opinie w sieci na blogach z różnych kategorii. Osoby, które zażyły już kapsułki piszą, że zostały pozytywnie zaskoczone produktem, gdyż w większości przypadków były nieco sceptycznie nastawione do jego zakupu, a teraz lansują się w sieci entuzjastycznie polecając go innym użytkownikom.

Wielu z nich świadczy o odkrytym na nowo samopoczuciu psychofizycznym, a nawet o poprawie stanu zdrowia, a niektórzy chwalą także przyjazną obsługę klienta i intuicyjną stronę internetową firmy. Podsumowując, można powiedzieć, że suplement Cardiotons przekonał wszystkich – lekarzy, dietetyków i klientów.

Cardiotons – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Cardiotons - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Aby kupić suplement Cardiotons, musisz przejść na oficjalną stronę producenta, wypełnić formularz zgłoszeniowy ze swoimi danymi. Należy wpisać swoje mię, nazwisko, telefon, adres i wysłać go. Po kilku dniach operator z firmy kontaktuje się w sprawie szczegółów wysyłki. Odbywa się ona po kilku dniach za pośrednictwem ekspresowego kuriera. Aby mieć pewność, że nie kupuje się imitacji produktu, zaleca się zamawianie go wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Dzięki takiej polityce sprzedaży (producent – konsument) suplement Cardiotons jest obecnie w sprzedaży z 50% zniżką. Wreszcie, aby wyeliminować wszelkie zmartwienia, dla wszystkich tych, którzy kupią suplement z oficjalnej strony internetowej, istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze bezpośrednio kurierowi, bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Pozostaje tylko, dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, poprosić Cardiotons, aby zadbać o swoje serce.

Naturalne środki zaradcze na nadciśnienie

Naturalne środki mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi i zmniejszeniu ryzyka wystąpienia nadciśnienia tętniczego. Oto kilka z nich:

 1. Aktywność fizyczna – regularna aktywność fizyczna może pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi. Zalecana jest co najmniej 30-minutowa aktywność fizyczna, takie jak chodzenie, jazda na rowerze lub pływanie, kilka razy w tygodniu.
 2. Zmiana diety – dieta bogata w owoce, warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, niskotłuszczowe produkty mleczne, ryby, orzechy i nasiona może pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi. Należy unikać spożywania przetworzonej żywności, bogatej w tłuszcze, cukry i sól.
 3. Ograniczenie spożycia soli – zbyt duża ilość soli w diecie może prowadzić do wzrostu ciśnienia krwi. Zaleca się spożywanie nie więcej niż 2,3 grama soli dziennie.
 4. Zielona herbata – zawiera ona polifenole, które pomagają w obniżeniu ciśnienia krwi. Zaleca się picie 2-3 filiżanek zielonej herbaty dziennie.
 5. Czosnek – zawiera on substancję aktywną zwalczającą nadciśnienie, alicynę. Należy unikać suplementów czosnkowych i stosować go jako składnik w potrawach.
 6. Odpowiednie spożycie tłuszczów – spożywanie zdrowych tłuszczów, takich jak te zawarte w rybach, orzechach, nasionach i oliwie z oliwek, może pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi.
 7. Herbatki ziołowe – niektóre zioła, takie jak mięta, dziurawiec i kwiat hibiskusa, mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi.

Warto jednak pamiętać, że naturalne środki zaradcze nie zastępują leczenia farmakologicznego i należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem ich w celu obniżenia ciśnienia krwi.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34050340/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32330233/