Kategorie
Zaburzenia erekcji

Prostatricum kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Nowy suplement Prostatricum to rozwiązanie, które ma na celu wspierać zdrowie prostaty. Produkt ten pomaga również przywrócić pożądanie seksualne poprzez przywrócenie równowagi hormonów płciowych i zwiększenie libido do poziomu

Prostatricum kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Prostatricum – recenzja kapsułek na zapalenie gruczołu krokowego

Prostata jest gruczołem wchodzącym w skład męskiego układu moczowo-płciowego. Znajduje się on pomiędzy pęcherzem moczowym, który go pokrywa, a prąciem, które za nim podąża, natomiast odbytnica znajduje się za nim. W praktyce prostata stanowi kanał komunikacyjny między pęcherzem moczowym a środowiskiem zewnętrznym. Produkuje płyn nasienny i substancję zwaną PSA (Prostate Specific Antigen), która wspomaga ruchliwość i żywotność plemników. Istnieją różne choroby związane z gruczołem krokowym, które zwykle pojawiają się w późnym okresie życia, takie jak łagodny przerost gruczołu krokowego, zapalenie gruczołu krokowego i rak gruczołu krokowego.

Jeśli chodzi o zapalenie gruczołu krokowego, jest to dość powszechny stan zapalny występujący u mężczyzn poniżej 50. roku życia, ale czasami może pojawić się także u starszych mężczyzn. Zapalenie gruczołu krokowego to problem, który dotyka ponad 90% mężczyzn, w różnym wieku. Ten dyskomfort, który z czasem może stać się prawdziwym dyskomfortem, uniemożliwia spokojne przeżywanie pewnych sytuacji, powodując również dyskomfort psychiczny.

Dlatego bardzo ważne jest jak najszybsze zapobieganie temu dokuczliwemu zapaleniu lub jego leczenie. Nowy produkt Prostatricum to w 100% naturalny suplement, który może być cenną pomocą przy leczeniu tego schorzenia.

Prostatricum – co to jest i jak działa?

Prostatricum - co to jest i jak działa?

Prostatricum to suplement diety zawierający wyłącznie naturalne składniki, który jest stosowany w leczeniu przewlekłego i ostrego zapalenia gruczołu krokowego. Działa skutecznie na różne dolegliwości spowodowane zapaleniem gruczołu krokowego, a dzięki właściwościom bakteriobójczym i antybiotycznym zmniejsza stan zapalny gruczołu krokowego. Jest to bezpieczny, innowacyjny suplement, który nie powoduje skutków ubocznych. Prostatricum można nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Naturalne składniki Prostatricum przynoszą korzyści w różnych obszarach dotyczących obszaru miednicy. Prostatricum znacznie poprawia libido, pomaga w zwalczaniu zaburzeń erekcji i poprawia krążenie w tym obszarze.

Suplement może być przyjmowany w połączeniu z innymi lekami przepisanymi przez lekarza na zapalenie gruczołu krokowego. Takie połączenie zastosowane jak najszybciej przez osoby cierpiące na zapalenie gruczołu krokowego może poprawić stan zdrowia tej okolicy, a także jakość życia seksualnego. Prostatricum jest łatwo wchłaniany przez organizm i natychmiast daje rezultaty już po pierwszym zażyciu.

Jakie są objawy i przyczyny zapalenia gruczołu krokowego?

Objawy zapalenia gruczołu krokowego są różne, ale zazwyczaj występuje pieczenie przy oddawaniu moczu, częste, nagłe i pilne parcie na mocz, ból w miednicy, wyciek płynu z prącia, zaburzenia erekcji.

Zapalenie gruczołu krokowego może być spowodowane przez:

 • zakażenia dróg moczowych
 • zaawansowany wiek
 • ustąpienie epizodów zapalenia gruczołu krokowego
 • powtarzające się mikrourazy (np. przy częstej jeździe na rowerze)
 • manewry inwazyjne

Należy pamiętać, że pewne „złe” nawyki mogą mieć wpływ na zdrowie gruczołu krokowego, takie jak spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, niezrównoważona dieta i siedzący tryb życia.

Prostatricum – jakie są zalety i efekty stosowania?

 • Normalizuje oddawanie moczu – Zapalenie gruczołu krokowego powoduje trudności w oddawaniu moczu. Zazwyczaj osoby cierpiące na zapalenie gruczołu krokowego odczuwają pieczenie podczas oddawania moczu i mają uczucie niedostatecznego wypróżnienia. Prostatricum przywraca proces oddawania moczu, łagodzi ciągłe parcie na mocz i ból. Zaleca się picie dużej ilości wody podczas przyjmowania produktu.
 • Zatrzymuje proces zapalny – Zapalenie gruczołu krokowego jest zasadniczo stanem zapalnym gruczołu moczowego. Istnieją dwa główne typy zapalenia, które dzielą zapalenie gruczołu krokowego na dwie kategorie. Bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego i niebakteryjne zapalenie gruczołu krokowego. Prostatricum zwalcza tego typu stany zapalne i przywraca normalność w tym obszarze dzięki swoim naturalnym, aktywnym składnikom. Jeśli jednak infekcja jest w dość zaawansowanym stadium, zaleca się konsultację z lekarzem w celu dobrania najlepszej terapii.
 • Poprawia erekcję – Silny ból w okolicy miednicy spowodowany zapaleniem gruczołu krokowego negatywnie wpływa na erekcję penisa. Wielu mężczyzn odczuwa częściową erekcję, co może powodować dyskomfort u partnerki w sypialni. Jeśli problem ten nie zostanie szybko rozwiązany, może prowadzić do problemów z wiarą w siebie, problemów w relacjach z innymi, a w wielu przypadkach do depresji. Prostatricum pomaga również w zwalczaniu tego typu problemów, dzięki właściwościom zawartej w nim substancji Ginko Baloba.

Prostatricum – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Prostatricum - jaki jest skład i formuła kapsułek?

Suplement Prostatricum zawiera wyłącznie naturalne składniki. Wiele lat trwały badania nad stworzeniem całkowicie naturalnego preparatu na zapalenie gruczołu krokowego, który nie stanowiłby zagrożenia dla osób go przyjmujących.

Suplement jest szybko wchłaniany przez organizm i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych ani alergii (o ile oczywiście nie jesteś uczulony na jeden ze składników zawartych w preparacie) dzięki zawartości naturalnych ekstraktów.

Przyjrzyjmy się składnikom zawartym w formule poniżej:

 • SERENOA REPENS – Zmniejsza objawy powiększonej prostaty
 • TRIBULUS TERRESTRIS – zwiększa płodność, libido i sprawność seksualną mężczyzn.
 • MAGNESIUM CHLORIDE – przywraca dopływ krwi do prostaty
 • EPILOBIUM PARVIFLORUM – pomaga w zapobieganiu i leczeniu raka prostaty

Prostatricum – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Testy kliniczne przeprowadzone przez ekspertów wykazały, że Prostatricum nie ma szczególnych skutków ubocznych, dzięki zawartym w nim naturalnym składnikom.

Przyjmowanie leku Prostatricum, w oparciu o jego składniki, nie powinno powodować żadnych problemów związanych z działaniami niepożądanymi. Przed użyciem należy upewnić się, że nie jest się uczulonym na żaden ze składników produktu. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent nie jest pewien, czy może bez problemów przyjmować lek Prostatricum.

Na oficjalnej stronie internetowej znajduje się ulotka zawierająca wszystkie informacje, którą można pobrać w formacie PDF i zapoznać się z nią w dowolnym momencie.

Ostrzeżenia dotyczące stosowania:

 • Nie przyjmować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na składniki produktu.
 • W przypadku cukrzycy i/lub nadciśnienia tętniczego należy skonsultować się z lekarzem.
 • Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
 • Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
 • Zaleca się przyjmowanie tego produktu ze szklanką wody, a nie z innymi płynami.
 • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 • Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem w przypadku szczególnych sytuacji lub jeśli pacjent przyjmuje już inne rodzaje leków.
 • Jeśli dolegliwości w obrębie miednicy nasilą się w wyniku stosowania leku Prostatricum, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak stosować Prostatricum? Dawkowanie i instrukcja

Jak stosować Prostatricum? Dawkowanie i instrukcja

Każde opakowanie leku Prostatricum zawiera 30 tabletek. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki 3 razy dziennie, najlepiej popijając szklanką wody, dwie przed obiadem i jedną przed kolacją. Aby w pełni korzystać z dobroczynnych właściwości prostratricum, należy stosować 20-dniową kurację.

Ponieważ prostratricum jest podawane w postaci tabletek, jest bardzo szybko przyswajane przez organizm i dlatego zapewnia szybkie działanie terapeutyczne. Już po kilku pierwszych dniach stosowania zauważysz wyraźną poprawę, będziesz odczuwać mniejszy ból i pieczenie podczas oddawania moczu, a dyskomfort w okolicy miednicy zniknie. Po tym czasie oddawanie moczu stanie się regularne, zmniejszy się stan zapalny prostaty, a erekcja powróci do normy, co poprawi Twoje życie seksualne, a tym samym relacje z partnerem.

Chociaż poprawa następuje natychmiast w ciągu kilku pierwszych dni po zażyciu leku, ważne jest, aby kontynuować terapię przez zalecany czas. Zapalenie gruczołu krokowego należy leczyć całkowicie i ostrożnie, ponieważ ten rodzaj choroby może się powtórzyć w przyszłości, jeśli nie będzie odpowiednio leczony.

Prostatricum – opinie i recenzje z forum

Na różnych stronach internetowych można znaleźć wiele recenzji i informacji. Na podstawie informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie producenta oraz na różnych forach i blogach można stwierdzić, że prostatricum jest doskonałym rozwiązaniem w walce z zapaleniem gruczołu krokowego. Poniżej przedstawiamy kilka prawdziwych recenzji, które można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej prostatricum.

„Od kilku lat cierpię na zapalenie prostaty. Postanowiłem polegać na suplemencie Prostatricum, aby poprawić swój stan i uregulować oddawanie moczu, równolegle z leczeniem farmakologicznym. Jestem zadowolona z rezultatów!”

„Postanowiłam kupić Prostatricum dla mojego męża. Od około dwóch tygodni widzimy już pierwszą poprawę, która jest zgodna z zaleceniami lekarza”.

„Zacząłem mieć problemy podczas aktów seksualnych. Erekcja znikała, a wraz z nią pragnienie. Potem zaczęłam odczuwać ból przy oddawaniu moczu i w końcu poszłam do lekarza. Powiedział mi, że mam zapalenie prostaty z powodu infekcji. Zalecił mi masaż prostaty, ale nie chciałem go wykonywać, a poza tym jestem uczulony na antybiotyki! Wtedy androlog zalecił prostatricum – suplement uznany przez Ministerstwo Zdrowia, zawierający naturalne składniki! Kupiłem go i po użyciu zauważyłem poprawę już po pierwszej butelce. Kontynuuję przyjmowanie leku do końca kuracji trzema butelkami, ale lekarz powiedział mi, że mogę kontynuować kurację, ponieważ jest to produkt naturalny.

Prostatricum – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Prostatricum - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Wielu mężczyzn wybiera Prostatricum jako metodę leczenia zapalenia gruczołu krokowego, ponieważ jest ono tak skuteczne. Należy jednak zachować szczególną ostrożność, ponieważ na rynku dostępne są również podróbki. Zamówienie Prostatricum bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej gwarantuje otrzymanie oryginalnego produktu.

Po wejściu na stronę internetową użytkownik zostanie poproszony o wypełnienie formularza z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, pod którym chce, aby się z nim kontaktowano. Po wysłaniu formularza, w celu potwierdzenia otrzymania wniosku, zadzwoni do Ciebie operator telefoniczny, z którym będziesz mógł ustalić adres, pod który chcesz otrzymać dodatek. Wysyłka odbywa się anonimowo, w dyskretnym opakowaniu, które nie ujawnia swojej zawartości osobom postronnym, dzięki czemu Twoja prywatność jest chroniona.

Płatności można dokonać online na stronie internetowej, kartą kredytową, lub bezpośrednio przy dostawie produktu, gotówką. Wysyłka jest bezpłatna tylko w przypadku zakupu Prostatricum online na stronie internetowej. Na oficjalnej stronie internetowej Prostatricum można obecnie znaleźć oferowany produkt. Oferta jest jednak ograniczona i będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów.

Leku Prostatricum nie można znaleźć w aptekach. Ponadto radzimy unikać stron takich jak Amazon, Allegro, Ceneo, eBay itp., gdzie istnieje ryzyko znalezienia podróbek i/lub przeterminowanych produktów.Co to jest gruczoł krokowy?

Prostata to gruczoł w kształcie kasztana, który jest częścią męskiego układu rozrodczego. Jego główną funkcją jest produkcja płynnego składnika nasienia, który jest niezbędny dla męskiej płodności.

Gruczoł ten otacza cewkę moczową w szyi pęcherza moczowego. Szyjka pęcherza moczowego jest miejscem, w którym rozpoczyna się cewka moczowa. Pęcherz moczowy i cewka moczowa stanowią część dolnych dróg moczowych. Prostata ma dwa lub więcej płatów (odcinków), otoczonych warstwą tkanki zewnętrznej; znajduje się przed odbytnicą, tuż poniżej pęcherza moczowego. Cewka moczowa jest przewodem, który odprowadza mocz z pęcherza moczowego na zewnątrz ciała.

U mężczyzn cewka moczowa jest także przewodem, za pomocą którego nasienie jest wyprowadzane na zewnątrz prącia.

Jakie są przyczyny zapalenia prostaty?

Przyczyny zapalenia gruczołu krokowego zależą od jego rodzaju.

 • Ostre i przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego: są one spowodowane zakażeniem bakteryjnym gruczołu krokowego: postać ostra pojawia się nagle i trwa krótko, podczas gdy typ przewlekły rozwija się powoli i trwa długo, często przez lata.
 • Zespół przewlekłego bólu miednicy mniejszej: dokładne przyczyny rozwoju przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego/zespołu przewlekłego bólu miednicy mniejszej są nadal słabo poznane. Naukowcy uważają, że przyczyną może być mikroorganizm, choć nie jest to infekcja bakteryjna.
 • Bezobjawowe zapalne zapalenie gruczołu krokowego: przyczyny nakładają się na te występujące w przewlekłym zapaleniu gruczołu krokowego (w tym przypadku również obserwuje się wzrost liczby białych krwinek, ale bez dowodów na infekcję bakteryjną).

Jakie są czynniki ryzyka?

Do głównych czynników ryzyka predysponujących do rozwoju zapalenia gruczołu krokowego należą

 • wiek (rzadko występuje u młodych chłopców),
 • wcześniejsze epizody zapalenia gruczołu krokowego,
 • obecność zakażeń dróg moczowych,
 • znajomość,
 • inwazyjne manewry, takie jak biopsja,
 • stosowanie cewników,
 • powtarzające się mikrotraumy (jazda na rowerze, jazda konna, …).

Według niektórych autorów, stres może również predysponować do rozwoju zapalenia gruczołu krokowego.

Jakie wyglądają objawy zapalenia gruczołu krokowego?

Główne objawy to zazwyczaj ból lub dyskomfort utrzymujący się przez trzy lub więcej miesięcy w jednym lub kilku z następujących obszarów

 • między moszną a odbytem
 • dolno-środkowy brzuch i/lub miednica
 • penis,
 • moszna,
 • dolna część pleców.
 • innym częstym objawem jest ból podczas lub po wytrysku.

Osoba cierpiąca na przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego/zespół przewlekłego bólu miednicy może skarżyć się na rozległy ból w okolicy miednicy lub odczuwać ból w jednym lub kilku miejscach jednocześnie. Ból może przychodzić i odchodzić, pojawiać się nagle lub stopniowo.

Aby zmniejszyć objawy zapalenia gruczołu krokowego zacznij stosować kapsułki Prostatricum. Sprawiają, że ból i pieczenie znika w szybkim czasie.