Kontakt

Jako dietetyk kliniczny, moim głównym zadaniem jest opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych dla pacjentów oraz doradzanie w zakresie zdrowego i odpowiednio zbilansowanego odżywiania.

Mezczyzna Kontakt

Mogę pracować zarówno z osobami zdrowymi, jak i z chorymi, w tym z pacjentami hospitalizowanymi oraz przewlekle chorymi. Ważne jest dla mnie, abym zawsze był w stanie dostosować swoje rady żywieniowe do indywidualnych potrzeb pacjenta, biorąc pod uwagę jego stan zdrowia, choroby i inne czynniki.

Jako dietetyk kliniczny, mogę również prowadzić szkolenia i warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia oraz edukować pacjentów i ich rodziny w zakresie zdrowego odżywiania.

Ważne jest abym mógł przekazywać swoją wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób, tak aby pacjenci byli w stanie zastosować ją w swoim codziennym życiu.

Jestem empatyczny i mam dobre podejście do pacjentów o czym pisał poradnik zdrowie. Jestem znany i szanowany w środowisku dietetycznym o czym możecie posłuchać w licznych podcastach m.in. Żurnalisty.